A Viktória 2-1-re kikapott az újonc Kókától

2015-09-14 15:04:32

Kóka, 100 néző, női NB I-es labdarúgó-mérkőzés, vezette: Zsiga.

Kóka: Erős - Marsi, Németh H., Rőhberg (Králik, 65.), Kiss G.(Rozmis, 46.) - Csiki, Zágonyi, Vancsik, Kiss S. - Gruber, Kocsán. Edző: Berla Attila.

Viktória: Bíró - Szakonyi, Kun, Balogh, Magyar - Harsányi, Csidei, Manhart, Magyarics (Kopcsándi, 85.) - Rózsa, Siklér (Kiss Zs., 63.). Edző:Bánfalvi Attila.

Jól kezdte a mérkőzést a vasi csapat. A 8.percben Csidei a felezővonalnál labdát szerzett, pár lépést vezette, majd 40 méterről a kint álló kapus felett a hálóba emelt (0-1). A vendégek fegyelmezetten, taktikusan, jól futballoztak, Manhart két, Magyarics egy ziccert rontott el. Szünet után a hazaiak voltak a kezdeményezőbbek, többet támadtak. A 73.percben egy 30 méteres lóvés a felső kapufáról az ötösön álló Kocsán elé vágódott, aki a hálóba továbbított (1-1). Mindenki a lefújást várta, amikor a 90.percben egy előreívelt szabadrúgás a védők felett átpattant, Kocsán nyolc méterről a kapuba lőtt (2-1).
A döntetlen reálisabb lett volna, de az újonc kókaiak a második félidőben többet tettek a győzelemért.

Gólszerzők: Kocsán 2 (73., 90.) Ill. Csidei (8.).

Bánfalvi Attila: Nagyon csalódott vagyok, fegyelmezetlenségek miatt nyerhető meccset engedtünk ki a kezünkből.