Footballworld.hu

Büntetők döntöttek a Viktória legutóbbi mérkőzésén

nyomtatási kép
Femina-Viktória-Trend Optika FC 2-2.
Tizenegyesekkel: 3-5. - Budapest, Budai II. László-station, 50 néző, női labdarúgó Magyar Kupa-nyolcaddöntő, vezette: Rábel.

Femina: Szinyei - Schneierer (Molnár, 90.), Jakus, Véniger, Tasnádi (Szundi, 87.) - Bernhardt Bernadett, Török, Burján, Zólyomi - Fogl, Hegyi. Edző: Herczku István.

Viktória: Dömsödi - Harsányi, Ferencsik, Balogh, Magyar - Szakonyi, Kun, Fábián (Vörös, 68.), Csidei - Rózsa (Kopcsándi, 77.), Siklér. Edző: Bánfalvi Attila.

Az első félidő kiegyenlített, ritmustalan, sok hibával tarkított játékot hozott. Szünet után feljavult a Viktória, összeszedettebben játszott, de hiába szerzett kétszer is vezetést, mindkét alkalommal rossz hazaadás után kiegyenlîtettek a fővárosiak. A rendes játékidő döntetlennel zárult, következtek a büntetők. A vasiak részéről Dömsödi, Vörös, Szakonyi, Siklér és Ferencsik nem hibázott, míg a hazaiak első lövője a felső lécet találta el.
Gólszerzők: Burján (59.), Fogl (78.) illetve Szakonyi (55.), Ferencsik (75.).

Bánfalvi Attila: A szezon leggyengébb játékával csak a továbbjutásnak örülhetünk.